Żarówki LED z czujnikiem ruchu

Stosowanie nowoczesnych, energooszczędnych żarówek jest dzisiaj już absolutnym standardem. Oszczędzamy dzięki nim swoje pieniądze, ale jednocześnie wykazujemy troskę o środowisko naturalne. Często problemem jest jednak konieczność ciągłego zapalania oraz gaszenia światła, szczególnie w tych miejscach, w których przebywamy krótko i jedynie od czasu do czasu. Nowoczesne lampy z czujnikiem ruchu są dobrym, ale kosztownym rozwiązaniem. Doskonałą alternatywą stają się więc produkty OSRAM PARATHOM, które w konkurencyjnej cenie można zamówić w poniższej ofercie.

To profesjonalne, trwałe i generujące naprawdę przyjemne dla oka światło żarówki LED, które mają wbudowany czujnik ruchu. Dzięki temu zakup tego wygodnego w użytkowaniu produktu jest naprawdę niedrogi, a jego funkcjonalność pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Czujniki wykrywające ruch wykazują się doskonałą skutecznością działania. Żarówka LED marki OSRAM idealnie sprawdzi się na przykład w garażu, na strychu, w piwnicy czy w małym składziku z narzędziami. Seria PARATHOM znana jest ze swojej długiej żywotności i z generowania przyjemnej barwy światła.

Tylko u nas oryginalne produkty marki OSRAM można zamawiać w tak konkurencyjnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i dlatego zawsze ręczymy za wysoką jakość wszystkich produktów dostępnych w poniższej ofercie. Żarówki LED z czujnikiem ruchu mają bardzo szerokie zastosowanie, sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach, ale także w firmach czy w budynkach użyteczności publicznej. Zostały one wykonane oczywiście w wysokiej klasie energooszczędności, przez co wyraźnie obniżają rachunki za prąd. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników