O nas

Historia


Od samego początku naszej działalności, to jest od 1992 roku, ściśle współpracujemy z firmą OSRAM. Wyspecjalizowaliśmy się przede wszystkim w oświetleniu samochodowym oraz w asortymencie źródeł światła o zastosowaniu w medycynie i stomatologii. Wychodząc naprzeciw zapytaniom i zapotrzebowaniu naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o inne produkty z branży medycznej (nici chirurgiczne SINPO, żarówki Philips, Narva) oraz z zakresu akcesoriów samochodowych. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie, znajomość produktu i rynku pozwala nam zapewnić profesjonalne doradztwo i zaproponować produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Jakość


W roku 2001 nasza firma została wyróżniona przez Wielkopolski Instytut Jakości znakiem Towarowym WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ. Docenieni zostaliśmy za gwarantowaną jakość świadczonych usług magazynowo-transportowych na rzecz światowych koncernów olejowych oraz dystrybucję specjalistycznego sprzętu oświetleniowego o standardzie europejskim.
Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami oferujemy oryginalne markowe produkty, pochodzące z legalnego źródła, w atrakcyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki standard świadczonych przez nas usług.

Zaufanie


Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Oferowane przez nas produkty są oryginalne i najwyższej jakości. Pochodzą z legalnego źródła. Gwarantujemy, że towar był odpowiednio przechowywany, a równocześnie zostanie dostarczony starannie zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Od 2001 roku oferujemy wybrane produkty na aukcjach Allegro. Mamy 99,2% pozytywnych opinii. Nasz Nick: Koman.