Akumulatorki

Często korzystasz z różnego rodzaju urządzeń wymagających zasilania bateryjnego? Zamiast nieustannie kupować nowe baterie, zamów u nas już teraz akumulatorki w wersji AA lub AAA Eneloop. To produkt najwyższej jakości wykonywany przez markę Panasonic, który na pewno sprosta wszelkim oczekiwaniom. Rozbudowana oferta akumulatorków umożliwia nie tylko dopasowanie ich do potrzeb pod kątem standardu wielkości, ale także pojemności. Niklowo-metalowo-wodorkowe (Ni-MH) gwarantują zawsze bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. To także ogromna żywotność akumulatorów AA oraz AAA nawet po wielu miesiącach regularnego ich użytkowania oraz bardzo częstego ładowania.

Akumulatorki AAA Eneloop Panasonic

Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że baterie zachowują zdecydowaną większość swojej standardowej pojemności nawet po pełnym roku ich intensywnej eksploatacji. Produkty Eneloop Panasonic można bez problemu ładować każdego typu ładowarką, która obsługuje akumulatorki Ni-MH. Dostępne w ofercie są już w pełni naładowane przez producenta i nie ma konieczności przeprowadzania żadnego procesu ich formatowania przed pierwszym użyciem. Na wszystkie nasze produkty udzielamy oczywiście długiej gwarancji i zapewniamy pełną satysfakcję z ich eksploatacji.

Marka Eneloop, tworzona przez firmę Panasonic, znana jest ze stawiania na nowoczesne i niezawodne rozwiązania. Akumulatorki AA i AAA doskonale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju urządzeniach zasilanych bateryjnie, w tym w latarkach, przenośnych radioodbiornikach, pilotach, kontrolerach do gier i wielu innych. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszym asortymentem. Najwyższej jakości produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy ekspresową oraz niedrogą ich dostawę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3