Żarówki LED z czujnikiem zmierzchu

Podjazdy na terenie prywatnej posesji, tereny zewnętrzne wokół firmy czy tarasy to tylko przykłady miejsc, w których chętnie stosujemy dodatkowe oświetlenie. Nierzadko światło ma się w takich miejscach palić całą noc i ręczne włączanie oraz wyłącznie może być wtedy bardzo uciążliwe. Rozwiązaniem są jednak specjalne żarówki z czujnikiem zmierzchu, których szeroki wybór może zaproponować nasz sklep internetowy.

Tak zwana żarówka zmierzchowa ma bardzo szerokie zastosowanie, jest wygodna w użytkowaniu, a przy tym energooszczędna. Są to bowiem nowoczesne produkty wykorzystujące technologię LED. Pobór energii jest o wiele niższy niż w żarówkach klasycznych, a jasność światła i jego barwa o wiele przyjemniejsze dla naszego wzroku. Czujnik zmierzchowy automatycznie włącza światło, kiedy zapada zmrok oraz wyłącza je, gdy zbliża się poranek. Dzięki takim żarówkom zmierzchowym można więc zapomnieć o codziennym włączaniu oraz wyłączaniu lamp. Jednocześnie rozwiązanie to pozwala oszczędzać pieniądze. Żarówki LED z czujnikiem zmierzchu same w sobie są energooszczędne. Dodatkowo jednak można je stosować w klasycznych oprawkach, bez konieczności wymiany ich na nowsze oraz osobnego dokupowania czujników i dokładania ich do instalacji.

W naszym sklepie zawsze stawiamy na najwyższą jakość w przystępnej cenie, dlatego swoim Klientom proponujemy wyłącznie markowe produkty firmy OSRAM. Żarówka LED tego typu to nie tylko doskonała jakość światła, ale także długa żywotność oraz odporność na uszkodzenia. Produkty dostępne są w poniższej ofercie w wersjach z różnymi rodzajami gwintu. Zapraszamy więc do zapoznania się z asortymentem, jak również do składania zamówień na naszej stronie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9