Żarówki LED

Nieustannie rosnące koszty energii elektrycznej, a także coraz mocniejsza troska o otaczające nas środowisko naturalne sprawiają, że poszukujemy dzisiaj możliwości taniego i ekologicznego oświetlania swoich domów czy firm. Żarówki LED są odpowiedzią na to zapotrzebowanie i w naszym sklepie internetowym można je zamawiać w wielu różnych rodzajach, zawsze w konkurencyjnych cenach. Oferujemy wyłącznie markowe produkty firmy OSRAM, znane ze swojej długiej żywotności, pięknej barwy światła i dużej jasności, których cena jest bardzo atrakcyjna. W poniższym asortymencie proponujemy między innymi produkty tego typu ze standardowym gwintem E27 oraz E14 o mocach odpowiadających żarówkom klasycznym, maksymalnie nawet do 100W.

Istotną ich zaletą jest klasyczny kształt bańki. Mając starego typu lampy oświetleniowe z kloszami nakładanymi na górną część żarówek, nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na ich wymianę. Kształt taki prezentuje się przy tym bardzo estetycznie i dlatego sprawdza się w wielu miejscach. Żarówki LED OSRAM 100W, zależnie od indywidualnych potrzeb, mogą generować światło o ciepłej lub zimnej barwie. Ponieważ są to produkty najwyższej jakości, to cechują się one również dużą wytrzymałością, dzięki czemu inwestycja w nie jest po prostu opłacalna.

Sprawdź żarówki led Osram, świetna cena!

Zapraszamy więc już teraz do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz sklep z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku od wielu lat i współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami. Gwarantujemy dzięki temu oryginalność produktów marki OSRAM, które sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób. Zawsze zapewniamy atrakcyjną cenę, jak i szybką oraz bezpieczną wysyłkę każdego złożonego na stronie sklepu zamówienia. Zachęcamy do zakupów.

Wyświetlanie 1–12 z 139 wyników

1 2 3 4 10 11 12