Paski LED

Szukasz niedrogiego i skutecznego sposobu na dodatkowe oświetlenie wnętrza swojego auta. Bardzo często producenci samochodów stosują w różnych modelach swoich pojazdów niewystarczającą ilość lampek, które po zmroku niestety nie ułatwiają zaglądania do różnych zakamarków. Dotyczy to na przykład pojazdów dostawczych, w których przestrzeń bagażowa czasem nie jest w ogóle dodatkowo oświetlana. Problem ten można jednak bardzo łatwo rozwiązać, dzięki ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy. Proponujemy wysokiej jakości paski LED do samochodu. Są to produkty o szerokich możliwościach zastosowania, wyjątkowo proste w montażu i demontażu, które cechują się długą żywotnością i doskonałą jasnością świecenia.

Paski led do samochodu – sklep Koman

Montaż pasków ledowych w samochodzie na pewno nikomu nie sprawi żadnego problemu. Oświetlenie po zewnętrznej stronie zaopatrzone jest w taśmę dwustronną samoprzylepną. Wystarczy oderwać powłokę ochronną i nakleić pasek w dowolnie wybranym miejscu. Taśmy z naszego sklepu są przystosowane do ich użytkowania w samochodzie. Są one zabezpieczone przed wilgocią, a do tego mają już fabrycznie dolutowane przewody. Wystarczy więc jedynie podłączyć je do zasilania pobranego z istniejącej instalacji pojazdu. Paski LED przystosowane są do pracy z napięciem 12V. Produkowane przez firmę OSRAM, sprzedawane są aż z 2-letnią gwarancją.

Nasz doświadczony sklep internetowy proponuje wyłącznie najwyższej jakości produkty, zawsze w przystępnych cenach. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z poniższą ofertą. Taśmy do samochodu można wykorzystać do oświetlania bagażników, przestrzeni załadunkowych, różnego rodzaju schowków czy na przykład dołu drzwi. Generowane przez nie światło jest jasne i ma bardzo przyjemną dla oka barwę.

Wyświetlanie jednego wyniku