Medyczne i stomatologiczne źródła światła

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo różnorodne, profesjonalne oświetlenie medyczne i stomatologiczne. W ofercie znajdują się między innymi:

  • świetlówki Philips TUV, przeznaczone do zabijania wirusów, bakterii i innych mikroorganizmów. Znajdują zastosowanie w dezynfekcji powietrza, wody i powierzchni pomieszczeń szpitalnych oraz wody pitnej, basenów kąpielowych, klimatyzacji, ścieków, opakowań i chłodni magazynowych, w ośrodkach farmaceutycznych i bakteriobójczych, przemyśle spożywczym, a także procesach fotochemicznych,
  • żarówki halogenowe, niskonapięciowe bez odbłyśnika, używane w medycynie oraz lampach dentystycznych,
  • żarówki, przeznaczone do utwardzania wypełnień dentystycznych światłoutwardzalnych (polimeryzacji).

Poszczególne modele zapewniają wyższą skuteczność świetlną niż tradycyjne lampy. Ponadto gwarantują natychmiastową emisję światła.

Przedstawiamy informacje dotyczące poszczególnych parametrów (wymiarów, napięcia, natężenia), mocowania i żywotności żarówki.

Oświetlenie medyczne, które proponujemy, zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy. W zależności od modelu źródła światła są przeznaczone do różnorodnych urządzeń medycznych oraz stomatologicznych (np.: mikroskopów, endoskopów, laryngoskopów, lamp operacyjnych i bakteriobójczych).

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

1 2 3