Światła dzienne LED DRL

Obowiązujące obecnie przepisy o ruchu drogowym wymuszają na wszystkich kierowcach pojazdów mechanicznych używanie świateł przez całą dobę. Korzystanie ze standardowych reflektorów za dnia wiąże się jednak ze zwiększonym zużyciem paliwa przez samochód. Jednocześnie częściej należy wymieniać żarówki, a w wielu nowoczesnych pojazdach jest to naprawdę skomplikowana czynność serwisowa. Problem ten rozwiązują jednak specjalne światła do jazdy dziennej LED, które nasz sklep sprzedaje w konkurencyjnych cenach. Mamy produkty firmy OSRAM, doświadczonego i cenionego na rynku producenta, który zawsze stawia na najwyższą jakość.

Wykorzystując tego typu światło LED podczas jazdy dziennej, należy przede wszystkim upewnić się, że jest ono homologowane. Zgodnie z naszymi przepisami oświetlenie to musi spełniać odpowiednie standardy, będąc dopuszczonym do użytku w ruchu drogowym. Kupowanie tanich, niepewnych zamienników to nie tylko ryzyko otrzymania mandatu, zatrzymania dowodu rejestracyjnego czy nieprzejścia przeglądu technicznego. Stosowane w takich produktach niskiej jakości diody LED cechują się krótką żywotnością i marną jakością świecenia, co pogarsza nasze bezpieczeństwo podczas poruszania się po drogach.

Światła led do jazdy dziennej – Sklep Koman

W naszym sklepie można jednak zakupić, markowe światła OSRAM, homologowane i niezawodne, które nie kosztują ogromnych pieniędzy. Ich montaż jest wyjątkowo prosty i oświetlenie dostarczane jest oczywiście z wszystkim potrzebnymi akcesoriami. Produkty tego typu do jeżdżenia za dnia oferujemy w wielu różnych rodzajach, przez co ich dopasowanie do potrzeb nie stanowi problemu. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z całym asortymentem sklepu. Zapewniamy swoje wsparcie techniczne przy wyborze i gwarantujemy ekspresową dostawę każdego zamówienia.

Wyświetlanie jednego wyniku