Żarówki LED RGB

Zarówno światło dzienne, jak i sztuczne może zupełnie zmienić optykę danego pomieszczenia. Ważna jest temperatura oświetlenia oraz jego intensywność. Wiemy, że jasne światło ma właściwości modelujące wnętrze, a odpowiednio dobrane optycznie powiększa przestrzeń. Natomiast światło w kolorach innych niż biel i żółć wpływa na emocje i może także stworzyć atmosferę sprzyjającą relaksowi. Łatwo ten efekt osiągnąć, wykorzystując wielokolorowe żarówki RGB z pilotem.

Sprawdź Osram Led Star

Dlatego w naszej ofercie znalazły się funkcjonalne i jednocześnie dekoracyjne oraz energooszczędne kolorowe żarówki led. Dołączony do nich pilot pozwala na intuicyjną obsługę po zamontowaniu w wybranej oprawie, bez konieczności ingerencji w instalację elektryczną. Żarówki LED RGB to wiele trybów i kolorów światła. Można je ściemniać, jak i rozjaśniać, w zależności od efektu, jaki chce się uzyskać. Dzięki regulacji natężenia i kolorystyki możliwe jest uzyskanie pełnej palety kolorystycznej i efektu świecenia każdej żarowki led rgb. W naszej ofercie znalazły się ich różne rodzaje. Do lampki nocnej i oprawy z otwartym kloszem pasować będzie świeczka, kulka z małym gwintem E14 lub kolorowa żarówka o tradycyjnej formie i standardowym mocowaniu E27. Bardziej ścięta żarówka LED, z gwintem GU 10, sprawdzi się do wykreowania efektów świetlnych w suficie podwieszanym. Ledy na pilota, będące stałym elementem aranżacji, doskonale ją urozmaicają. Korzystając z szerokiej oferty, możesz wybrać model najbardziej wpisujący się w wystrój wnętrza. Żarówka LED RGB daje wiele możliwości w aranżacji przestrzeni. Natomiast brak konieczności wykonywania dodatkowych podłączeń czyni to rozwiązanie niezwykle uniwersalnym.

Czy żarówki led rgb posiadają wszystkie funkcjonalności tradycyjnych źródeł led?

Przede wszystkim należy podkreślić, że w naszym asortymencie znajdą Państwo żarówki rgb renomowanych producentów. Żarówka led zmieniająca kolor i sterowana pilotem jest tak samo energooszczędna jak inne źródła led. Jej trwałość, w zależności od modelu, szacowana jest na 10 tys. lub 25 tys. godzin, co daje odpowiednio 10 i 25 lat ciągłej pracy, przy założeniu użytkowania przez około 3 godziny dziennie.
Energooszczędne żarówki LED sprawiają, że łatwo zapewnić sobie zróżnicowane oświetlenie dopasowane do potrzeb. W dni powszednie można korzystać z tradycyjnego białego światła o ciepłej barwie, które wprawią w dobry nastrój, a organizując imprezę, skorzystać z możliwości zmiany barwy światła, tym bardziej, że poza strumieniem ciągłym, dostępny jest także pulsacyjny oraz skupiony. Na pilocie można ustawić również własną kompozycję iluminacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7