Żarówki LED z czujnikiem ruchu

XXI wiek to czas rozwoju i zawrotnego wzrostu popularności rozwiązań „smart home”. Dążymy do tego, by jak najbardziej uprościć sobie życie. Dotyczy to zarówno urządzeń AGD, jak i drobnych elementów wyposażenia każdego domu – takich jak żarówka LED.
Stosowanie nowoczesnych, energooszczędnych żarówek jest dzisiaj już absolutnym standardem. Oszczędzamy dzięki nim swoje pieniądze, ale jednocześnie wykazujemy troskę o środowisko naturalne. Często problemem jest jednak konieczność ciągłego zapalania oraz gaszenia światła, szczególnie w tych miejscach, w których przebywamy krótko i jedynie od czasu do czasu. Nowoczesne lampy z czujnikiem ruchu są dobrym, ale kosztownym rozwiązaniem. Doskonałą alternatywą stają się więc produkty OSRAM PARATHOM, które w konkurencyjnej cenie można znaleźć w poniższej ofercie.

To profesjonalne żarówki LED, które mają wbudowany czujnik ruchu, generujące trwałe i przyjemne dla oka światło. Montaż żarówki z czujnikiem ruchu jest prosty i nie wymaga instalacji dodatkowych urządzeń. Wystarczy jedynie umieścić ją w odpowiednim miejscu i cieszyć się komfortem, jaki zapewnia.

Czujniki wykrywające ruch wykazują się doskonałą skutecznością działania. Żarówka LED marki OSRAM idealnie sprawdzi się na przykład w garażu, na strychu, w piwnicy czy w małym składziku z narzędziami.
Czujnik ruchu wykrywa kroki w pobliżu, a po kilkunastu sekundach bezczynności automatycznie się wyłącza. Daje to możliwość dodatkowej oszczędności energii elektrycznej. Seria PARATHOM znana jest ze swojej długiej żywotności i z generowania przyjemnej barwy światła.

Żarówki led z czujnikiem ruchu, Osram Parathom

Tylko u nas oryginalne produkty marki OSRAM można zamawiać w tak konkurencyjnych cenach. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i dlatego zawsze ręczymy za wysoką jakość wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie. Żarówki LED z czujnikiem ruchu mają bardzo szerokie zastosowanie, sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach, ale także w firmach czy w budynkach użyteczności publicznej. Zostały one wykonane oczywiście w wysokiej klasie energooszczędności, przez co wyraźnie obniżają rachunki za prąd. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2