Oprawy podszafkowe, garażowe

Jeśli szukają Państwo doskonałej jakości oświetlenia do domu, to w naszej ofercie jest wiele rodzajów źródeł światła. Doskonałym wyborem jest kategoria produktów Ledinestra producenta Ledvance. Oświetlenie liniowe sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Nie będzie jedynie funkcjonalnym elementem, ale również podkreśli estetykę wnętrza. Można je umieścić nad lustrem czy obrazem. Parametry żarówek producenta Ledvance charakteryzują się dużą wydajnością, przy zachowaniu przystępnych cen.
Zastosowanie żarówek Ledinsetra pozwala urządzić wybrane pomieszczenie w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Linearna forma żarówki świetnie komponuje się z kubistycznymi bryłami meblowymi, tworząc harmonijne połączenie. Można je zestawić także z meblami na wysoki połysk, gdyż będą podkreślać ich blask.
Żarówki Ledinestra znajdują również zastosowanie w lampach kuchennych podszafkowych, doskonale oświetlając blaty kuchenne.

Dlaczego warto wybrać liniowe oświetlenie led

Wszystkie lampy Ledinestra są wykonane z bezpiecznych materiałów i nie zawierają rtęci. Stanowią doskonały zamiennik dla świetlówek starego typu, przy czym ich trwałość jest zdecydowanie wyższa – szacuje się ją na poziomie 15 tys. godzin. Pobierają niewielką ilość energii i równomiernie oświetlają pomieszczenie. Obecne w naszym asortymencie żarówki typu Ledinestra mogą być zastosowane również na zewnątrz budynków, ale tylko w odpowiedniej oprawie.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

1 2