Żarniki xenonowe

Podróżując samochodem po zmroku, zawsze trzeba zadbać o możliwie najlepsze oświetlenie dla swojego pojazdu. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się niewątpliwie żarniki ksenonowe. Dobrej jakości generują światło nawet dwukrotnie jaśniejsze od standardowych żarówek halogenowych montowanych w reflektorach z odbłyśnikiem. Mając pojazd wyposażony w takie światła, należy jednak zadbać o montaż odpowiedniej jakości ksenonów. Żarówka powinna być certyfikowana, wykonana z najlepszych materiałów i generująca światło, które dobrze oświetla drogę, ale nie oślepia innych kierowców.

W naszej ofercie można znaleźć wszystko, co będzie potrzebne do tego, aby bezpiecznie podróżować swoim autem po zmroku czy w warunkach gorszej widoczności. Oferujemy produkty xenon, marki OSRAM, a więc znanego i bardzo cenionego na rynku producenta. Dostępne w poniższym asortymencie takie modele, jak D1S, D1R, D2R, D2S, D3S, D3R, D4S czy D8S umożliwiają ich łatwe dopasowanie do indywidualnych potrzeb. To nie tylko lepsze doświetlenie pobocza, ale także zwiększona widoczność w dal, nawet o dodatkowe 250 metrów. Tyle wystarczy, aby dużo wcześniej dostrzec różne zagrożenia na drodze i mieć czas na odpowiednią reakcję. Xenon generuje przy tym światło białe, przyjazne dla oka, które nie oślepia.

Xenon żarówka / żarnik d1s Osram, d2r, d2s, d3s

Certyfikowane, w pełni homologowane żarniki ksenonowe można u nas zamawiać w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Każda żarówka D1S, D1R, D2R, D2S, D3S, D3R, D4S czy D8S jest odpowiednio pakowana na czas wysyłki, aby dotarła do celu bez żadnych uszkodzeń. Zapraszamy już teraz do skorzystania z naszej oferty. Przystępne ceny idą w parze z najwyższą możliwą jakością, z gwarancją oryginalności produktów marki OSRAM oraz z szybką wysyłką.

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

1 2 3